Alacsony ár Sízokni Purchasing,A Shines Liu Shengshu/Zhang Shuxian új kombinációja megnyeri a bajnokságot

A Shines Liu Shengshu/Zhang Shuxian új kombinációja megnyeri a bajnokságot

2023-02-03 05:20

INDONÉZIA MESTEREK: A TOUR ÚJJONSÁGA, LIU GYŐZDIK A DEbüTÉN

SZÖVEG A BWF SZEMPONTJÁTÓL | BADMINTONPHOTO

sports socks

Liu Sheng Shu, aki mindössze három hónapja lett junior világbajnok női és vegyes párosban, első alkalommal nyert egy HSBC BWF World Tour versenyt.

A 18 éves játékos, aki Zhang Shu Xian mellett játszott a DAIHATSU Indonesia Masters 2023-on, ma a női páros döntőjét a korábbi világelső Yuki Fukushima/Sayaka Hirota ellen sima meccseken – 22-20 21-19 arányban – nyert az Istora Senayanban. .

Annak ellenére, hogy először kötöttek partnert, Liu és Zhang figyelemreméltóan csak egy meccset bukott el – a negyeddöntőben honfitársaival, Tan Ning/Xia Yu Ting ellen –, és a bajnoki cím felé vezető úton menesztették Nami Matsuyamát/Chiharu Shidát.

socks

„Meglepődtünk, hogy nyerni tudtunk, de a kulcs az volt, hogy nem gondolkodtunk túl a meccs előtt. Az ellenfelek a mi idősebbeink, sokat tanultunk tőlük” – mondta Liu, aki gyengéd tollaslabdás évei ellenére végig higgadtnak tűnt.

„Még fiatal vagyok, ezért igyekszem nem túl sokat foglalkozni az eredményekkel vagy a célok kitűzésével. A tanulás lehetősége drágább” – tette hozzá higgadt pályás viselkedéséről a fiatal.

women's socks

Zhang és Liu most Bangkokban, ahol a PRINCESS SIRIVANNAVARI Thailand Masters 2023-on játszanak. A Super 300 esemény kedden kezdődik.

Peking Risheng Socks hozza a legjobb eladót sport zokni (Frottír zokni), beleértve sétáló zoknivadászzoknifutózokni (nyári futózokni)kerékpáros zokni (kerékpáros zokni)trekking zokni, szintén funkcionális zoknikompressziós zokniegészséges zokni. Ez zokni gyártó különösen a kínálat téli sport zokni mint téli futózokni (téli futózokni)kétrétegű futózoknipárnázott sízokniszéles lábszárú sízoknitéli kerékpáros zokni (téli kerékpáros zoknigyár), jeges horgász zokni (jéghorgász zoknigyár). Professzionálisan minősített párnázott sízoknigyár, jéghorgász zoknigyár és téli kerékpáros zoknigyár.

Megszerzi a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)