Alacsony ár Sízokni Purchasing,Amerikai nyitás: Tiafoe véget vet Nadal több rekordjának

Amerikai nyitás: Tiafoe véget vet Nadal több rekordjának

2022-09-06 05:20

Szeptember 6-án kora reggel a US Open középpontjában Nadal és az amerikai fiatal játékos, Tiafoe közötti 1/8-as döntő állt. A teniszvilág egyik legerősebb szupersztárjaként Nadal számos kitüntetést nyert, és minden torna megnyerésének favoritja. Nadal az elmúlt két meccsen le tudta győzni ezt az ellenfelet. Tegnap Medvegyev, a világelső és a verseny első számú kiemeltje kiesett a játékból, így Nadal maradt az egyetlen óriás. Ez a látszólag hétköznapi kieséses meccs is végül azonban kitört.

sport socks

Nadal, a 22 Grand Slam-bajnok és a verseny négyszeres bajnoka kilenc kettős hibát követett el a játék során, így a negyedik szettet elveszítette az első brékre. Három óra 34 percnyi kemény munka után 1:3-ra elveszítette a nagy gólt a 22. kiemelt Tiafoe ellen. Nadal 22 sorozatban aratott Grand Slam-győzelme eddig véget ért ebben a szezonban, és nem érte el azt a célt, hogy 2022-ben megszerezze a 23. Grand Slam-bajnoki címet.

terry socks

Az 1998 januárjában született Tiafoe eddigi karrierje során nem sok ideje volt tündökölni. Csak a túra legalacsonyabb szintű bajnokságát nyerte meg. A világ legjobb tíz játékosa ellen Tiafoe mindössze négyszer nyert.

Bár rekordja nem egyértelmű, a US Open előtt Tiafoe jó versenyhelyzetet mutatott: az idei Cincinnati Masters első fordulójában Tiafoe legyőzte az olasz Berrettinit., bemutatva kiváló versenyhelyzetét a US Open előtt. Berrettini a 95 utáni játékosok egyik képviselője, a 95 utáni játékosok közül pedig az egyetlen, aki mind a négy Grand Slam-versenyen a legjobb nyolc közé jutott. Elég jó az ereje.

cycling socks

Tiafoe kiejtette Nadalt, hogy bejutott a legjobb 8 közé, és megszerezte a legjobb eredményét a US Openen is. Pályafutása során először betört a legjobb 8 közé a US Open férfi egyesben. Ugyanakkor 2006-ban Roddick után ő volt a US Open legfiatalabb házigazda játékosa is.

Hazai pályán a legjobb nyolc közé jutás nagy ösztönzést jelent majd a 24 éves Tiafoe számára."Az egész falu reménysége"nagyon izgatott volt a verseny megnyerése után."Gyerekkoromban valószínűleg nem úgy élveztem a gyerekkoromat, mint a többi gyerek, de nagyon szeretem a teniszt. A tenisz tudja a legnagyobb mértékben serkenteni a szenvedélyemet."Tiafoe megérti küldetését."Remélem, olyan játékosként emlékeznek rám, aki a szurkolókat a helyükbe helyezi. Szeretném inspirálni a következő generáció gyermekeit. Végső célom, hogy több feketének segítsek profi teniszezővé válni, és kiváló minőségben szolgálni.

sport socks

A Beijing Risheng Socks Co., Ltd. egy profi zoknigyár WHO sportzoknit kell biztosítani (Frottír zokni), beleértve sétáló zoknivadászzoknifutózokni (nyári futózokni)kerékpáros zokni (kerékpáros zokni)trekking zokni, valamint funkcionális zoknikompressziós zokniegészséges zokni. Ez zokni gyártó különösen a kínálat téli sport zokni tetszik téli futózokni (téli futózokni)kétrétegű futózoknipárnázott sízokniszéles lábszárú sízoknitéli kerékpáros zokni (téli kerékpáros zoknigyár), jeges horgász zokni (jéghorgász zoknigyár). Professzionálisan minősített párnázott sízoknigyár, jéghorgász zoknigyár és téli kerékpáros zoknigyár.

Megszerzi a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)