Alacsony ár Sízokni Purchasing,A KÍNAI BASEBALL SZÖVETSÉG legerősebb újonca

A KÍNAI BASEBALL SZÖVETSÉG legerősebb újonca

2023-03-11 05:20

sports socks

Március 9-én este, a harmadik alapszakaszbanKÍNAI BASEBALL SZÖVETSÉG, nagyon izgalmas volt a Nanjing Tongxi és a Zhejiang East Sunshine mérkőzés! A két csapat három és fél órán át küzdött. A Nanjing három hosszabbítás után végül 135-131 ponttal győzte le ellenfelét a Mount Wutai Stadionban. Közülük Lin Wei, a Tongxi csapat 19 éves fiatal játékosa 39 pontot szerzett a meccsen, ami az első csata apoteózisának mondható!

basketball socks

1 perc 22 másodperc volt hátra a játékrész negyedik negyedéből, és a Tongxi csapatnak 12 másodperc kellett a támadáshoz. Lin Wei lőtt egy hárompontos lövést, majd Lin Wei még egy hárompontos lövést ütött be 48,3 másodperccel a vége előtt. Peterson, a Tongxi idegenbeli játékosa az utolsó 2,6 másodpercben közel egyenlő hárompontos lövést lőtt. Végül a két fél 89-89 a rendes játékidőben és belépett a hosszabbításba.

Risheng socks

A hosszabbításban ez szinte teljes egészében Lin Wei személyes teljesítménye volt. Az ötperces hosszabbításban Lin Wei négyszer hárompontos lövést lőtt, és két szabaddobásból 14 pontot ért el. Főleg az utolsó percben, a vége előtti 32,7 másodpercről 14,5 másodpercre, rövid 18,2 másodperc alatt Lin Wei 3 hárompontost ütött el természetfeletti módon, és csodálatos módon segítette Tongxit döntetlenre.Keleti napfény újra.

A negyedik negyed utolsó pillanatában a két hárompontossal Lin Wei hat hárompontost ütött, és kevesebb mint hat perc alatt 20 pontot szerzett. A Mount Wutai Stadion összes szurkolója kiabált"MVP!"Lin Weinek!"! Tracy McGrady idejére emlékezteti az emberek emlékezetét.

Végül a játék három extra órát vesz igénybe. Lin Wei szerezte a legmagasabb, 39 pontot, a hárompontos lövés pedig 6 a 7-ből. Azt kell mondanom, hogy Lin Wei szupersztár teljesítményt nyújtott ezen a meccsen. Lin Wei jelenleg még csak 19 éves, és a jövő határtalan!

Peking Risheng Socks hozza a legjobb eladót sportzokni (frottírzokni), beleértve sétáló zoknivadászzoknifutózokni (nyári futózokni)kerékpáros zokni (kerékpáros zokni)trekking zokni, szintén funkcionális zoknikompressziós zokniegészséges zokni. Ez zokni gyártó különösen a kínálat téli sport zokni mint téli futózokni (téli futózokni)kétrétegű futózoknipárnázott sízokniszéles lábszárú sízoknitéli kerékpáros zokni (téli kerékpáros zoknigyár), jeges horgász zokni (jéghorgász zoknigyár). Professzionálisan minősített párnázott sízoknigyár, jéghorgász zoknigyár és téli kerékpáros zoknigyár.

Megszerzi a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)